Bizimle iletişim kur
Liu

Telefon numarası : 13706155230

Yixing Feifan Ceramics Co.,Ltd

Yixing Feifan Seramik Co, Ltd

  • Yixing Feifan Ceramics Co.,Ltd
  • Yixing Feifan Ceramics Co.,Ltd
  • Yixing Feifan Ceramics Co.,Ltd
  • Yixing Feifan Ceramics Co.,Ltd
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya
İş türü: Üretici, Şirket ticaret
Markalar FF No. Çalışanları 120~130
Yıllık satış 3,000,000-5,000,000 Yıl kurulan 2001
İhracat p.c 50% - 60%
Giriş

Yixing Feifan Ceramics Co., Ltd., güzel Taihu Gölü'nde yer almaktadır. 1999 yılında kurulmuş ve 10.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır (3.000 metrekarelik ofis alanı). 120 çalışanı ve 8 kıdemli teknisyeni vardır. Kapsamlı bir seramik üreticisidir. Ürünlerimiz şunları içerir: alümina seramikler, zirkonya seramikler, kordiyerit seramikler, anhidrit seramikler, vb. Ana kategoriler, aşınmaya dayanıklı seramikleri, elektrik seramiklerini, tekstil seramiklerini, ısıtılmış seramikleri ve petek seramikleri içerir. Yüksek aşınma direnci, yüksek mukavemet ve yüksek aşınma direnci avantajlarına sahiptir. Yalıtım iyidir, ürünlerimiz makine, elektronik, kimya, tekstil, havacılık ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. ISO9001: 2008 uluslararası kalite sistemine dayanan şirket, kalite sistemini şirketin gelişimine daha uygun hale getirmek için daha da iyileştirmeye kararlıdır. Bunu yaparak, ürün kalitesini, üretim maliyetlerini ve pazar rekabetini sağlarken karşılıklı fayda için istikrarlı bir temel oluşturduk. Şu anda ürünlerimizin% 80'i Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, İspanya, Fransa ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir ve müşterilerimizle uzun vadeli stratejik ortaklıklar kurduk. Şirketimizin misyonu gayretli, dürüst ve verimli olmaktır. Ortak gelişme için şirketimize içgörü insanları içtenlikle hoş geldiniz. Feifan, mükemmellik yaratmak için sizinle el ele gitmeye isteklidir. Aynı zamanda karşılıklı fayda için istikrarlı bir temel oluşturur. Şu anda ürünlerimizin% 80'i Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, İspanya, Fransa ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir ve müşterilerimizle uzun vadeli stratejik ortaklıklar kurduk. Şirketimizin misyonu gayretli, dürüst ve verimli olmaktır. Ortak gelişme için şirketimize içgörü insanları içtenlikle hoş geldiniz. Feifan, mükemmellik yaratmak için sizinle el ele gitmeye isteklidir. Aynı zamanda karşılıklı fayda için istikrarlı bir temel oluşturur. Şu anda ürünlerimizin% 80'i Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, İspanya, Fransa ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir ve müşterilerimizle uzun vadeli stratejik ortaklıklar kurduk. Şirketimizin misyonu gayretli, dürüst ve verimli olmaktır. Ortak gelişme için şirketimize içgörü insanları içtenlikle hoş geldiniz. Feifan, mükemmellik yaratmak için sizinle el ele gitmeye isteklidir.

 

Çin Yixing Feifan Ceramics Co.,Ltd şirket Profili 0

Geçmiş
Yixing Olağanüstü Seramik Co, Ltd doğal Taihu Gölü --- Dingyu Town, Yixing, Yixing, Çin bulunmaktadır. 1999 yılında kurulan şirket, 10.000 metrekarelik bir alanı ve 3.000 metrekarelik bir ofis alanını kapsıyor. Tamamen endüstriyel bir seramik üretim hattına sahiptir. Şirketin yıllık çıkış değeri 30 milyon yuan olan 15 orta ve üst düzey teknik araştırmacı dahil 120 çalışanı bulunuyor.
Şirket, yüksek saflıkta alümina, oksitlenmiş, kordierit, talk ve oksitlenmiş yanlış sertleştirilmiş alümina (ZTA) gibi çeşitli seramik malzemelerin ve ayrıca çeşitli özel malzemelerin geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır. Başlıca üretim kategorileri aşınmaya dayanıklı seramikler, elektronik ve elektrikli seramikler, tekstil seramikler, ısıtma seramikler, petek seramikler vb. Ürünler makine, elektronik, kimya, tekstil, havacılık ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır; aşınma direnci, korozyon direnci, yüksek mukavemet, iyi yalıtım özellikleri.
Şirket, IS09001: 2008 kalite sistem belgelendirmesini geçti ve endüstriyel seramik üretiminin gelişimine uyum sağlayan kalite kontrol sistemini geliştirdi. Ürün kalitesini artırmak ve üretim maliyetlerini azaltmak için bir temel hazırladı. Müşteri isteğine göre ekonomik olarak uygun ileri seramik çözümler önerdik. Komple üretim ve üretim, mükemmel satış sonrası servis ve takip sistemine güvenerek. İşbirliğimizi ve ürün geliştirmemizi daha etkili hale getirin. Şu anda, şirketin ürünlerinin% 80'inden fazlası ABD, Rusya, İspanya, Fransa ve diğer ülkelere ihraç edilmekte ve uzun vadeli stratejik bir ortaklık kurmaktadır.
"Sert ve sağlam. Dürüstlük taahhüdü, pratik ve etkili" ruhu ile "samimi işbirliği, karşılıklı yarar ve kazan-kazan" elde etmek için çalışıyoruz.
Biz içtenlikle şirket ziyaret için içgörü insanlara hoş geldiniz. İş müzakere ve ortak gelişme aramak! Olağanüstü, muhteşem başarılar yaratmak için sizinle birlikte çalışmaya istekli!

Hizmet
1999 yılında kurulan şirket, 10.000 metrekarelik bir alanı ve 3.000 metrekarelik bir ofis alanını kapsıyor.

Paketleme ve teslimat

Hakkımızda

1. biz çin'de 10 yıldan fazla tecrübesi ile endüstriyel seramik tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış lider üreticisi

2. ISO9001: 2008 kalite kontrol sistemi kurallarına göre üretim.

3. Ürünlerimiz kullanıcılar tarafından yaygın olarak tanınmakta ve güvenilmektedir ve sürekli gelişen ekonomik ve sosyal ihtiyaçları karşılayabilir.

4. İşçiler Çin'de yerliler, düşük üretim maliyetleri.

Ekibimiz
Profesyonel tasarımcı ve sıkı kalite kontrol ekibi ile mühendisler.