Bizimle iletişim kur
Liu

Yapısal seramiklerin üretim süreci

October 13, 2020

Yapısal seramiklerin üretim süreci

 

Malzeme seçimi ← Müşterinin hazırlığına veya müşterinin ürününün teknik gereksinimlerine göre, kullanım için ideal seramik malzemeyi seçin.Genellikle firmamız tarafından belirlenen kalifiye tedarikçiler arasından seçim yapacağız.

Deneme pişirimi ← Mevcut benzer boyutlu kalıpları kullanarak, basınç testi, fırınlama ve malzeme çekme ve kalitesinin ölçülmesi.

Kalıp imalatı ← Deneme pişiriminin malzeme çekmesine göre kalıp yapısı ve ebadı ince taşlama işleme payı dikkate alınarak tasarlanır.Profesyonel imalat kalıp fabrikasına teslim edildi.

Kalıplama ← Ürün yapısına ve özel gereksinimlere göre kalıplama işlemini seçin.Sıcak döküm-özel şekilli parçalar, kuru pres-düz levha, izostatik presleme borusu / çubuğu.

Onarım boşlukları, inceleme 1 ← Onarım boşlukları, sıcak kalıp döküm girişleri, düz plakaların pah kırılması ve izostatik olarak preslenmiş araç boşluklarını içerir.Pişirme fırınına giren ürünlerin kalitesinden emin olmak ve fırın dışına çıkan iyi ürünlerin oranını artırmak için boyut ve kusurlu ürünleri inceleyin.

Pişirim ← Farklı malzemeler, farklı boyutlardaki ürünler, pişirme süreci ve sıcaklık profili tam olarak aynı değildir.Bu duruma bağlıdır.

Muayene 2 ← temel olarak, ince bir şekilde taşlanamayacak kadar büyük çatlakları veya deformasyonları ortadan kaldıran ve ince işleme atölyesine giren ürünlerin kalitesini garanti eden kırmızı absorpsiyon muayenesini ifade eder.Gereksiz işi ortadan kaldırın ve öğütme verimliliğini artırın.


Taşlama ← Şirketin mevcut ekipmanı: yüzey taşlama (düz plakaların taşlanması), silindirik taşlama (boru bağlantı parçaları, çubuklar), merkezsiz taşlama (çubuklar), iç taşlama (boru iç delikleri), çift taraflı taşlama (iki düzlemli paralellik ve Pürüzlülük) CNC ve paralel taşlama (iç delik hassasiyeti ve parlatma).

Yıkama ve kurutma ← Ürün işleme sırasında kirliliği yıkayın.

Boyut denetimi 3 ← üç koordinatlı ölçüm cihazı, sürmeli kumpas, spiral mikrometre.

Görünüm denetimi ← Kenarlarda ve keskin köşelerde kusurlar ve işleme sırasında çatlakların incelenmesi.

Paketleme ← Paketleme işleri, uygun yöntem ve malzemeleri seçin, makul paketleyin ve teslimatı sağlayın.

Depolama ← Depolama ve dosyalama, teslimat bekleniyor.

hakkında en son şirket haberleri Yapısal seramiklerin üretim süreci  0