Kordiyerit Alümina Seramik Levha, Brülör için Petek Özel Seramik Tabaklar

Temel bilgi
Menşe yeri: YARIŞMA, ÇİN
Marka adı: FFTC
Sertifika: ISO9001:2008
Min sipariş miktarı: 1000pcs
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: karton ve tahta sandık
Teslim süresi: 3 - 4 hafta
Ödeme koşulları: MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 1000000 / yıl
Renk: Beyaz Hammadde: % 95-99% Alümina Seramik
Max. Çalışma sıcaklığı: 1500 ℃ -1700 ℃ Tolerans: Genel Toleranslar
Kütle Yoğunluğu: 3.65 Türü: Seramik Tabaklar
Malzeme: Alümina Seramik Avantajı: yüksek sıcaklık dayanımı
Vurgulamak:

metalized ceramic substrates

,

ceramic honeycomb filter

Katalizör için kordierit seramik petek seramik filtre brülör için katalitik dönüştürücü kızılötesi petek seramik plaka

Ürün Açıklaması

Üstün mukavemet, sertlik, yalıtım, ısı iletkenliği, yüksek sıcaklık, oksidasyon direnci, korozyon direnci, aşınma direnci, yüksek sıcaklık dayanımı ve diğer özelliklere sahip alüminyum seramikler, mühendislik, mekanik contalar, elektronik, enstrümantasyon, algılama, taşıma alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. , iletişim ve diğer durumlar veya alanlar. % 99.7,% 99,% 95 alümina ürünlerinin içeriği pota, soketler, valfler, elektrotlar, makaralar, aşınma tahtası, alümina topları, elektronik porselen, tekstil porselen parçaları ve diğer şekilli parçaları içerir.

Kızılötesi petek seramik plaka teknik seramikler için gaz ısıtma alanında önemli bir uygulama alanına sahiptir. Isı değişiminin etkinliğini artırmak için, radyasyon gazı ısıtıcıları çok az konveksiyon ısısı vermeli ve radyasyonun dalga boyu kızılötesi aralığında olmalıdır. Gaz, tam yanma için birçok paralel delikten mümkün olan en geniş yüzey alanına akar.

Avantajları

Alümina seramikler, geleneksel seramiklerden daha güçlü olan ileri teknik seramiklerin çok yönlü olanıdır ve kimyasal olarak inert - mükemmel korozyon direnci
olağanüstü elektrik yalıtkanları, çok yüksek sıcaklıklarda bile son derece zor - mükemmel aşınma direnci, 1700 ° 'ye kadar kullanılabilir olan 1000 ° C'de neredeyse değişmez
Tüm alümina gövdeleri sertlik ve basınç dayanımı gibi çok iyi mekanik özelliklere sahiptir. Ayrıca asit korozyonu, yüksek aşınma alanları ve sürtünme aşınması gibi sert koşullar altında da dayanırlar. Aynı zamanda çok iyi elektriksel yalıtım özelliklerine sahiptir ve çok özel termal iletken ve termal genleşme oranlarına sahiptir.

SSS

S: Örnek vermek mümkün mü?

A: Biz 1-2 örnekleri sağlayabilmektedir, ancak biz örneklerin nakliye maliyeti taşımaz.

S: Teslim süresi genellikle ne kadardır?

C: Ürün teslimi, sipariş miktarına ve işlem şartlarına tabidir ve farklı ürün teslim süreleri tutarsızdır. Genel olarak konuşursak, 1-2 ortak ürün numunesinin teslim süresi yaklaşık 35 gündür.

S: Hangi ödeme yöntemleri destekleniyor?

A: T / T; kredi kartı. Şu anda firmamız bu iki ödeme yöntemini desteklemektedir.

S: nakliye tarihi nedir? Ne kadar süre yollayabilirim?

A1: Bakiye kurulduktan sonra 72 saat içinde gönderilir
A2: Ürünün üretimi tamamlandıktan ve şirketin iç denetiminden geçtikten sonra, onaylanmış ürünün görüntüsünü müşteriye göndereceğiz. Bakiye kapatıldıktan sonra, tüm ürünler müşterinin belirlenen teslimat yerine gönderilir.

İletişim bilgileri
Manager